Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: IPHONE 7 лошо качество на звука при разговор
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2018, 23:31 

И аз имам същия проблем от доста време със седмица. Постоянно не ме чуват. Заглъхвало. Повтарям като папагал по 100 пъти. Някой да каже оправи ли се от ъпдейтите и има ли въобще решение на проблема , защото С Фабричния ИОС 10.2.1 съм и не ми се ъпдейтва въобще.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 30 Яну 2018, 14:02 

Здравейте!
Освен този проблем , при мен се появи и друг.
През два-три дни ми се губи мобилния нет.
В смисъл горе си показва, че има , а като тръгна да влизам някъде ми показва че влиза и до там?
Не мога да вляза и се налага да рестартирам телефона, след което всичко се оправя?
На МТел съм, ако е важно.
Дали това е проблем от оператора или е от телефона?
Като звънна на *88 ми казват , че с обхвата всичко е наред и да си ресетна настройките за нето, след което се оправя за известно време и пак проблеми?
п.п. Извинявам се, че съм пуснал темата на друго място тук, ама там само един човек ми отговори, а не намерих други с такъв проблем.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 31 Яну 2018, 23:56 

Това не съм го забелязъл, но и с последният ъпдейт е същата работа. Понеже никой не ми отговори и реших да пробвам. Даже ведна след това го ресторнах като нов телефон, но ефекта е нулев. Говорих и с други с такива телефони и всичките казват че е същата работа, освен един. Тъпото е че по цял ден говяоря по работа с тоя телефон и като трябва да повтарям всяко нещо по 5 пъти откачам. Не знам и аз вече???? Да го пробвам ли по гаранция или направо да го махам? Тук имаше мнение че 4 пъти му го заменяли и все същото било.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2018, 01:30 

Открих проблема и мога да сменя заглавитето на темата на ,, НЯМА ТАКЪВ МАЛОУМЕН ТЕЛЕФОН КАТО iphone 7,, .
Като започнеш да отделяш телефона от бузата си и веднага започва да заглъхва а след това с отдалечаването напълно изчезва. Открих го докато говорех на зарядно легнал и понеже кабела беше къс и трябваше да дръпна телефона в сртрани. После го пробвахме още няколко пъти в други разговори. Всеки път го прави с включен и изключен NOISE CENCELLATION. И не само моя. Всичките боклуци са така. Пробвахме на 6-ца няма такова нещо. И как да се усетиш. Ти си говориш цял ден и си вършиш разни неща, въртиш се и ти викат глъхнеш, глъхнеш. А може ли постоянно да го държиш като запоен????НЯМА ТАКЪВ МАЛОУМЕН ТЕЛЕФОН

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2018, 04:15 
Аватар

Като толкова много говориш защо не си вземеш едно bluetooth handsfree (има по 20 - 30 лв. - не чак толкова скъпи).

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2018, 10:24 
Аватар

amonRa написа:
Открих проблема и мога да сменя заглавитето на темата на ,, НЯМА ТАКЪВ МАЛОУМЕН ТЕЛЕФОН КАТО iphone 7,, .
Като започнеш да отделяш телефона от бузата си и веднага започва да заглъхва а след това с отдалечаването напълно изчезва. Открих го докато говорех на зарядно легнал и понеже кабела беше къс и трябваше да дръпна телефона в сртрани. После го пробвахме още няколко пъти в други разговори. Всеки път го прави с включен и изключен NOISE CENCELLATION. И не само моя. Всичките боклуци са така. Пробвахме на 6-ца няма такова нещо. И как да се усетиш. Ти си говориш цял ден и си вършиш разни неща, въртиш се и ти викат глъхнеш, глъхнеш. А може ли постоянно да го държиш като запоен????НЯМА ТАКЪВ МАЛОУМЕН ТЕЛЕФОН

Да така е и на 6s и на Х...Слушалките са ти на разположение Иначе на високоговорител ако много шаваш докато говориш :))

http://www.apple.com

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2018, 00:28 

Ебати решението. Да си вземеш хендсфри. Не че нямам и не от 20-30 а за 100лв. , ама пък Телефони за 1000 и кусур , а 10-ката за 2000 и кусур и да не може да си свърши основната функция ТЕЛЕФОН - Пфффф. Че кой стои като препариран докато говори??? Това да не е телефонна кабина? Как може да ги направят така? С по-старите не имало такова нещо. Нали има 3 микрофона тоя тъп телефон. Сигурно идеята е да не се чуват странични шумове, ама Цял ден говоря с клиенти, обикалям търся неща няма как да не извъртиш глава. Сега ще кажете че не е позволено, ама като караш и трябва да погледнеш в ляво дали идва кола и всеки път рамото трябва да те догонва Все едно си схванат ли???? Пълна излагация. До гнусен Андроид и Уиндоус няма да се докосна никога повече, ама и Apple въобще не са това което бяха.
Благодаря ви за отговорите все пак :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2018, 02:33 
Аватар

Как караш кола с телефона на ухото? Аз на майтап да препоръчам bluetooth handsfree, а то наистина имаш нужда от такова, че някой ден може да стане ПТП с твоето (не)внимание понеже си плямпаш по телефона.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 15 Фев 2018, 15:21 

Айде, Айде Стига лицемерия. Дай да си говорим честно. Все едно никога не си го правил и ти. А и това не е по темата. Писах на creativ. Казаха че не е нормално.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 03 Мар 2018, 09:00 

смениха го. Имал проблем в мирофона. За сега няма грижи и като го отделям от бузата заглъхва като е по-далеч, но не изчечва

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 03 Мар 2018, 22:33 

Здравейте! И аз имам същия проблем с iPhone 7, купуван от Технополис преди 3 месеца. Искам да попитам в Технополис ли да го връщам или направо в Криейтив Център?

Steve Jobs 1955-2011

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018, 00:20 

Зависи колко ти се чака и дали Технополис няма да кажат че ти отпада втората година гаранция, която е от тях ако го пратиш направо в creative. Иначе с тях става много лесно. И друг път съм им пращал. За 3-4 работни дни заменения беше при мен.
Обаче колкото повече го използвам започвам да се убеждавам че си е фабрична недомислица това с насочения микрофон. На пръв поглед е хитро да не чуват какво се случва около теб, но реално е супер тъпотия. Новия е по-добре ама като легна по гръб примерно в къщи и си говоря по телефона неминуемо го отлепям от бузата и пак не се чува добре. Трябва да стоиш като бастун постоянно. Мислех си да го махна, но покрай случая се заговорих с бая хора и се оказва че това го правят и 6s, SE, 8-ци не съм ползвал, но един познат с 10-ка и той се оплаква. Така ме е яд че ми умря 6-цата. Супер доволен бях докато не започнаха да я душат софтуеарно и я смених за това дето става за свичко друго освен за телефон. Сега много ме е яд като се очаква следващия ъпдейт да има възможност за изключванто им и пак щеше да си е бързичък, въпреки че е твърде хубаво за да е истина и най-вероятно пак ще ни преебът по някакъв начин и с това.

Последна промяна amonRa на 04 Мар 2018, 01:03, променена общо 2 пъти

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018, 00:30 
supporter
Аватар

Нищо не може да отпадне и под никакъв претекст. Криейтив е официален сервиз на марката, а Технополис като търговец дължи 24 месеца потребителска гаранция.

Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018, 00:42 

не знам. Дано си прав , ама епъл дават една година.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018, 12:04 
supporter
Аватар

Чл. 126. (1) Рекламацията на потребителска стока може да се предяви до две години от доставката на стоката, но не по-късно от два месеца от установяване на несъответствието с договореното. Рекламацията на услуги може да се предяви до 14 дни от откриване на несъответствието на услугата с договореното.
(2) (Нова - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) Срокът по ал. 1 спира да тече през времето, необходимо за поправката на потребителската стока или за постигане на споразумение между продавача и потребителя за решаване на спора.
(3) (Предишна ал. 2, изм. - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) Ако търговецът е предоставил търговска гаранция на стоката и срокът на гаранцията е по-дълъг от сроковете за предявяване на рекламацията по ал. 1, рекламацията може да се предяви до изтичането на срока на търговската гаранция.

Чл. 127. (1) Търговецът или упълномощено от него лице са длъжни да приемат рекламацията, ако тя е предявена своевременно.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) Търговецът е длъжен да поддържа регистър на предявените пред него и пред упълномощените от него лица рекламации.
(3) (Доп. - ДВ, бр. 61 от 2014 г., в сила от 25.07.2014 г.) При предявяване на рекламация лицата по ал. 1 задължително я описват в регистъра като на потребителя се издава документ, съдържащ датата, номера, под който рекламацията е вписана в регистъра, вида на стоката и подпис на лицето, приело рекламацията.
(4) (Изм. - ДВ, бр. 18 от 2011 г., доп. - ДВ, бр. 61 от 2014 г., в сила от 25.07.2014 г.) Приемането на рекламации се извършва през цялото работно време в търговския обект, където е закупена стоката или е поръчана услугата, на адреса на управление на търговеца или на друго място, посочено от търговеца. Рекламацията може да бъде предявена и във всеки от търговските обекти на търговеца на територията на страната, в които се осъществява подобна търговска дейност като тази в обекта, откъдето е закупена стоката. Правото на избор на място за предявяване на рекламацията принадлежи изцяло на потребителя.

Чети ЗЗП! Не се оставяй да те правят на маймуна.

Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018, 13:58 

Абе хубаво е да си знаеш правата ама все тая, като всичките са същата работа. И 100 пъти да ти го сменят пак файда няма. Момчето да пробва, ама Аз за моя даже и касова бележка нямам. Пък и не съм някъв жалбар да ходя да се занивам да пиша доноси по комисии и да се разправям с месеци. Имам си достатъчно работа и Предпочитам да са носача вниманието натам. Ей сега с моя подменения както си лежа на дивана ми звънна един приятел и както говорим пак ми вика не те чувам и се усещам че съм си отпуснал лакета малко настрани. Дори леко надолу към врата да го отпуснеш тъпия телефон и започват да мрънкат отсреща. Тея Епъл нали са с най-високата пазарна капитализаця в света. Нямат ли обратна връзка за тая идиотщина, че и продължават да ги правят така?

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 04 Мар 2018, 17:00 

Пич, имам айфон 7 и не съм имал никакъв проблем с каквото и да било. Особено пък разговорите - винаги ме чуват перфектно и аз също. И под всякакъв ъгъл да говоря и малко по-далеч да е телефонът от устата ми. Имам чувството, че се филмираш доста и съм убеден, че всичко е наред с твоя телефон. Ако толкова те дразни, продай го и си вземи друг телефон. Айфоните държат цена и ще му вземеш хубави пари. ;)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 04 Апр 2018, 15:48 

Iphone 8+, абсолютно същия проблем. Онзи ден говорих от самсунга от 180лв на един познат... е такъв кристален звук все едно човека пред мен.
2100лв и ядове. Китайски боклуци. Тотално съм разочарован. Не знам какви ъпдейти какво, нищо не с еоправя, в айфон центъра смятат че е от оператора. Ама на фейс тамй, вайбър, месинджър тоя микорфон работи перфектно, няма зсглъхване, само на телефония го прави.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 04 Апр 2018, 15:49 

Сега ще купя две предплатени карти и ако и там е така, сигурно атмосферното налягане пречи на айфона.

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]