Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 656 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем с батерията в iPhone 6S 64GB mtel
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2016, 19:16 

Добър вечер ,
От 1 година използвам iPhone 6s 64 GB,закупен от мтел ако това изобщо има значение.През цялото това време батерията не ме е впечатлявала като издръжливост предвид ценовия клас,но от няколко месеца проблема става наистина нетърпим.При слушане на музика от 40% за 10 мин пада на 30% ,а падне ли на 30% телефона се изключва.Замислям се дали да го дам на сервиз или просто да го продам,защото е наистина пазен перфектно,а по сервизите имам поглед как ги размятат и не пазят.Чудя се дали ще се оправи след следващи софтуерни ъпдейти или дали точно моята бройка е бъгава . И съответно в creative center или мтел,да го дам ?
Благодаря предварително!

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Проблем с батерията в iPhone 6S 64GB mtel
МнениеПубликувано на: 18 Дек 2016, 19:27 
Аватар

https://www.apple.com/bg/support/iphone ... dshutdown/

Профил Изпрати  

Заглавие: Iphone 5s Въпрос за батерия.
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2016, 01:34 

Здравейте, понеже моята батерия на Iphone 5S започна да пада прекалено бързо. (на ден се зарежда по 2-3 пъти без да се прави нищо на него) Искам ако някой има опит и може да ме посъветва от къде мога да си закупя добра/качествена батерия? Държа да е от България, понеже не ми се чака много.

Профил Изпрати  

Заглавие: здравеите
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2016, 18:46 

купих си 1 аифон 4с 32 гб оба4е когато пусна някоия игра заграява и пада мн бързо батерията 4удя се ако смня батерията дали пак 6те зарява

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Проблем с батерията на iPhone
МнениеПубликувано на: 04 Яну 2017, 14:51 

Здравейте,

отскоро съм притежател на iphone 6, втора ръка. Телефонът е на 2 години, батерията обаче май се оказа за смяна. Като заряд бих казал, че е ок - около 3.30 часа работа с 20тина часа стендбай. Но има проблем с отчитането на заряда, примерно ако браузвам за 10 минути пада от 90-100% после 5 часа седи на 7% и 1 час на 1%. Инсталиратх едно приложение "Battery Percentage", което ми отчете, че са останали около 500-600mAh, не знам колко е точно обаче. На приятелката на 2 годишния iphone 5s отчете че са се изхабили едва 10% от максималния заряд.

В creative ми искат 198лв за смяна...няма начин :D Четох из форума и разбрах че има различни по качество батерии, като оригинални има само в оторизирания сермиз. Също така гледах някакви клипчета, където обесняваха как се предлагат рефърбишт батерии на по 3-400 цикала.

Въпросът ми е следният, къде е добро място да си сменя батерията и как да разбера каккъв е грейда на самата батерия? Като цена доколкото разбрах, услугата върви между 60-80лв.

И още един въпрос, доколко това грешно отчетане може да се дължи на IOS 10, понеже четох, че доста хора имат същия проблем?

Поздрави!

Профил Изпрати  

Заглавие: Странен проблем с батерията ihpone 6
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2017, 10:26 

Здравейте,
от няколко дни забелязвам следния проблем с батерията на телефона - батерията е на 5-10% и щом я включа в зарядното веднага скача до 25-30% (буквално със самото включване). Пробвах да рестартирам и отново ми даде същия проблем. Като това се случва само когато е супер изтощена батерията - ако е на 45-50% например си се зарежда с нормални темпове. На какво може да се дължи това? Все още е в гаранция.

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 656 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]