Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Странен проблем с чисто нов Iphone SE
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2017, 15:24 

Здравейте,
от доста време следя форума, но ето, че и на мен ми се наложи по кофти повод да се регистрирам в него и да помоля за мнение от по-знаещите.
Преди 2 месеца закупих на жена ми чисто нов / от Технополис / iphone SE. До момента телефончето вървеше безотказно до онзи ден, когато направи следния проблем. Телефона за около 1 час стана абсолютно неизползваме, не реагираше нито хоум бутона, нито копчето за отключване/заключване, нито копчетата за усилване и намаляване на звука, както и страничното за сайлънт режим. Дори нямаш възможност да го power off-неш , за да го рестартираш. Наложи се от search менюто да си извадим и хоум бутон и реално през това меню влизахме в апликации, всичко друго беше неактивно. В продължение на 1 час беше така след което внезапно се оправи, като явно телефона беше запомнил всички действия / като отключване и заключване, намаляване на звука / , които бяхме направили безуспешно и ги извърши сам след като се оправи. Адски странно, аз ползвам iphone 5 от 5 години и такова чудо не ми се е случвало.
Моля за съвет, какво би могло да е породило този проблем?
Също, ако отида в Криейтив, какъв е шанса за подобен проблем да ми заменят телефона с нов, при положение, че към момента работи нормално?

Сърдечно благодаря на всички за отговорите.

Поздрави,
Николай

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Странен проблем с чисто нов Iphone SE
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2017, 17:39 

Най-вероятно,телефона просто е забил.Макар и рядко се случва.В този случай,натискаш и задържаш едновременно power и home бутоните за няколко секунди,докато се покаже ябълката и се рестартира.

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2017, 19:58 

Привет,

опитах и това, но не се получи. И пауър и хоум бутона просто не реагираха. Случва се да забие, но за цял час не ми се беше случвало. Ще видим дали ще продължи с този проблем евентуално и чак тогава ще ходя към Криейтив.
Благодаря за отговора.

Поздрави

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2017, 01:46 

Когато забие телефона,никой бутон поотделно не реагира.Единствено,едновременното натискане и задържане на power и home бутоните,за не по-малко от 10-15 секунди,до появяването на ябълката,рестартира телефона.Повтарям се,защото по твоите обяснения излиза,че при забил телефон очакваш реакция от тези бутони поотделно.

Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Ное 2017, 04:40 

Ок, благодаря:)

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]