Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем с акаунт на Iphone Х; трудно свързване с wi-fi
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2018, 11:58 

Здравейте! Притежател съм на iphone още от 4. Минал съм през 5s, 6, 6S, 7 и сега съм с Х. Акаунта, който ползвам е от самото начало, може би 2010 не помня точно.
Някъде когато започнах за ползвам 6s се появи проблема с wi-fi мрежата трудно е намирах в предвид че отметката за wi-fi седеше сива и недостъпна и след включване и изключване на мобилните данни се оправяше, когато го замених с iphone 7 проблема с задълбочи ставаше все по трудно налагаше се да рестартирам за да се свържа. към днешна дата с Iphone X ми е нужно около 40 мин множество рестарти на телефона на настройките за мрежата за да се закача за wi-fi. имам проблем и с airdrop същия като горе описания с wi-fi иконата седи сива и не мога да бъда открит. Телефоните които съм ползвал са били само и единствено чисто нови и са закупувани от официални представители за марката. Пробвал съм на тези апарати да рестартирам всички настройки и да въведа друг акаунт всичко е работело и не е имало никакъв проблем.
Преди време на моя позната и замениха седмицата защото правеше проблеми пускаше сама песни разбъркваше икони по менюто. Дадоха и нов "рециклиран" сложи си стария акаунт и след месец се появи същия проблем! Това ме навежда на мисълта, че проблема не с самите апарати а в акаунта. Някой ще кажат ами направи си нов, но аз не желая, ако някой се сблъсквал или е имал подобен проблем ще бъда благодарен, ако помогне. Мога да приложа и видео за какво иде реч. Благодаря предварително! :-t :) :) :)

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Проблем с акаунт на Iphone Х; трудно свързване с wi-fi
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2018, 18:29 
Аватар

Я направи рестор без да връщаш бекъп. Ако WiFi модулът на апарата е ок няма да имаш проблем. Тук акаунта няма общо с WiFi връзката.

http://www.apple.com

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 28 Ное 2018, 10:42 

v1111 написа:
Я направи рестор без да връщаш бекъп. Ако WiFi модулът на апарата е ок няма да имаш проблем. Тук акаунта няма общо с WiFi връзката.

Пробвах това което ми каза. И да когато телефона е без акаунта няма никакъв проблем с wi-fi и Airdrop активирам ли акаунта веднага започват трудностите с намиране на wi-fi мрежа и пращане с Airdrop

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 29 Ное 2018, 18:26 
Аватар

Здравейте,

не искам да бъда "груб" или "неучтив", но не разбирам едно : Щом го имате този проблем от години, защо просто не си смените профила?

Прави се точно за няколко минути и след това, ще си ползвате устройството без проблем. Някак си не ми изглежда логично, човек да търпи някакъв проблем, след като решението на проблема се прави за 10 минути!

Пак казвам, не искам да съм неучтив! Просто искам да помогна. Направете си НОВ АКАУНТ и ДИЛЕМАТА СВЪРШВА !

Благодаря

Поздрави :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 29 Ное 2018, 19:52 

Първо не съм сигурен на 100% дали проблема е от профила. Затова се допитах и до форума за съвет или да сподели опит по проблема.
Разбира се най-лесно е да си направя нов, но аз съм малко сантиментален а и смятам че проблемите трябва да се решават а не забравят. Може би накрая ще се стигне до нов акаунт! :(( :(( :(( :((

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]