Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Съвет за iPhone SE и iPhone 6
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2018, 09:54 

Здравейте!
Нов съм във форума и понеже скоро ще си взимам нов телефон съм се спрял на iPhone SE и iPhone 6, но се чудя кой от двата, тъй като 6-цата е от 2014 година и не знам скоро дали ще се спре, а SE е от 2016 и се чудя дали той ще се спре първи, тъй като е с размерите на по- малките си братчета от серията 5 … общо взето ми трябва помощ за това, защото искам да си взема един от двата и да се поддържа максимум 2 години, но единствено ме мъчи мисълта кой ще се спре първи, тъй като единия е както вече споменах от 2014, а другия 2016, но ме съмнява да не се спре първи заради малкия размер, защото не знам дали Apple имат това като замисъл, тъй като прегледах сайта им и го видях (SE) на последно място …
Някакви съвети? :)

Също засега като съм ги преглеждал ми е оставило добро впечатление по- малкият, но единственото, което ме притеснява е дисплея … не е ли прекалено мъничък? За 6- цата ми харесва, че е с голям дисплей, но едниственото, което ме притеснява е годината на производството … Бих си взел и друг модел от по- големите, но ме спират финансите и залагам на тези ... приемам и лични впечатления на всеки, работил с тези телефони ( да, знам, че собственото на човек е най-добро, но не искам да се прецаквам). Доволни ли сте като цяло от тях? Камерите как са? Лагват ли или си вървят гладко?

Ще съм много благодарен на всеки за изказаното и пълно мнение и впечатление! Благодаря Ви предварително! :)

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Съвет за iPhone SE и iPhone 6
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2018, 18:12 
Аватар

Няма да се "спират", защото Apple поддръжката е на ниво ... например 5S модел от 2013-та работи идеално с iOS 12 (настояща 12.1) е не е на нивото на XS/XS Max, но за 5 (почти 6) годишен телефон да работи с най-новата версия и то използваемо малко Android-и биха се похвалили с това (говорим за официален, а не custom ROM на еди кой си).
На 6 му е малко RAM-та (1GB), докато на SE е 2GB и ще лети като пушка, но екранчето е по-малко - това му е недостатъка.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 30 Ное 2018, 20:10 
Аватар

Аз имах SE и мога да кажа, че беше уникален телефон, уникален - очаква го и още много време подръжка.

Сега съм със 7 защото много ме кефеше дизайна.

Ако съм на твое място бих избрал SE, но иди в някой магазин и го пипни за да видиш дали големината ще ти е проблем.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 30 Ное 2018, 22:35 
Аватар

Здравейте,

мое лично мнение. -> Вземете си 6S! Не струва кой знае колко повече от 6 или 5SE и ще Ви върши работа минимум 2, та защо не и повече години!

Няма да сгрешите.

Поздрави

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]