Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: iPhone 11 Pro - 64GB - мнения
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2019, 17:52 

Здравейте,

извинявам се предварително ако не съм уцелил темата.
Интересува ме вашето мнение и по-специално за тези, които имат iPhone 11 Pro. 64GB смятате ли, че са достатъчни за този модел ? В момента имам 6s с 64GB и имам доста неща и ми стига, но при 11Pro със сигурност снимките ще са с по-голям размер.

Интересуваме , защото следващата версия е с 256GB а цената вече е драстична около 300 лв нагоре разлика.

Благодаря предварилтено

Профил  

Заглавие: Re: iPhone 11 Pro - 64GB - мнения
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2019, 15:51 

ataman79 написа:
Здравейте,

Интересува ме вашето мнение и по-специално за тези, които имат iPhone 11 Pro. 64GB смятате ли, че са достатъчни за този модел ? В момента имам 6s с 64GB и имам доста неща и ми стига, но при 11Pro със сигурност снимките ще са с по-голям размер.

Интересуваме , защото следващата версия е с 256GB а цената вече е драстична около 300 лв нагоре разлика.

Благодаря предварилтено

При ios 13 уж приложенията заемали по-малко място, поради не помня каква причина така че щом до сега са ти стигали 64 гб и сега би трябвало да ти са достатъчни.
Аз съм с 11 pro max, и търсех 256 гб защото свалям много филми и сериали за гледане, музика и снимки но по операторите той е най-труден за намиране. За това се понапънах малко за 512 гигабайтовата версия която ми изскочи като оферта на цена колкото 256 гигабайтовата и не съжалявам.

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: iPhone 11 Pro - 64GB - мнения
МнениеПубликувано на: 15 Ное 2019, 16:12 

manutd7601 написа:
ataman79 написа:
Здравейте,

Благодаря предварилтено

При ios 13 уж приложенията заемали по-малко място, поради не помня каква причина така че щом до сега са ти стигали 64 гб и сега би трябвало да ти са достатъчни.
Аз съм с 11 pro max, и търсех 256 гб защото свалям много филми и сериали за гледане, музика и снимки но по операторите той е най-труден за намиране. За това се понапънах малко за 512 гигабайтовата версия която ми изскочи като оферта на цена колкото 256 гигабайтовата и не съжалявам.

Здравей,

благодаря за отговора. ДА , ще се спра на 64ГБ а и ще ползвам iCloud ако не ми стига :)

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]