ipod touch 4gen help

Мултимедийният аудио и видео плейър iPod touch се явява нещо като малкият брат на iPhone. Устройството разполага с голяма част на функциите и възможностите на мобилния телефон, може да изпълнява софтуер, да се ползва за музика и филми и за браузване в интернет.
Dimitarstokam

ipod touch 4gen help

Мнение от Dimitarstokam »

Здравейте ! Купих един ipod touch 4th gen за дъщеря ми но нещо не мога да си въведа моя apple id . Започвам си с настройките и всичко си върви нормално но като въведа apple id and pasword и зациклям защото след като го разреша на айфона ми излиза код за потвърждение който трябва да се въведе на айпода но не ми дава никъде къде да го напиша. Аз ли бъркам нещо или ?

Аватар
centur

Re: ipod touch 4gen help

Мнение от centur »

Зависи какво си посочил като SMS на телефонен номер или обаждане (говоря за друго активно устройство, което ползваш в момента).
Apple iPhone XS (256GB) Silver
Apple AirPods

Dimitarstokam

Нищо не съм посочвал. Просто реших да ползвам един и същи акаунт но като задавам след като напиша парола и име на айпода от айфона ми изкача код който трябва да се въведе на айпода но проблема е че там не ми дава никъде къде да го въведа

Аватар
centur

Мнение от centur »

Направи Restore през iTunes за всеки случай и опитай пак.
Apple iPhone XS (256GB) Silver
Apple AirPods

victor11

Мнение от victor11 »

Ресторът с нищо няма да му помогне, само ще му отвори излишно работа. Тъй като у-вото е със стар фърмуер, кодът за проверка се въвежда непосредствено след паролата на Apple ID. Например, ако паролата ти е Mitko, а кодът 123456, въвъди за парола Mitko123456.

Dimitarstokam

И така опитах пак не става.Отказвам се , ще му направя един нов акаунт. Благодаря на всички за помоща и весело посрещане на новата година !

Публикувай отговор