Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ipod touch 4th gen iOS update въпрос
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2015, 22:45 

Здравейте. Искам да взема един iPod touch 4G втора ръка и съм говорил с момчето утре да го видя в какво състояние е.
На снимките обаче версията на софт-а е 4.3.5. Момчето каза, че през самия плеър не може да се инсталира последната валидна версия на iOS 6.3.1 и може би през iTunes щяло да стане, но неможел да пробва понеже нямал инсталиран.
Четох по тази тема в google и някъде наистина споменават, че update на iOS от самия device става след 5th gen, а предните го правели само през iTunes.
Четох също и за проблеми при опити за update и през iTunes и затова отварям тук тази тема.
Има ли от какво да се притеснявам, че няма да успея да кача последната валидна версия за 4G или не? Някой ако се е сблъсквал с такъв проблем ще е интересно да сподели опит. А за да опитам дали става ще трябва да го закупя и после няма да има връщане... Иначе плеъра според думите на човека е много запазен и заради това ми хвана окото, макар че е само 8GB, а аз търсех 16GB+ Moже би съм по-склонен да взема нещо запазено с компромис от към storage, но ако има и ограничение от към пълен update, до последната валидна версия от iTunes, май няма да го взема.

Мерси на всички включили се.

Iphone 7, 128GB, Rose Gold
Iphone 8, 64GB, Space Gray

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Ipod touch 4th gen iOS update въпрос
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2015, 01:08 

Здравейте.
Все пак взех iPod-а и се оказва, че май няма спънка в това да upgrade-на до iOS 6.1.6 Въпроса ми е има ли смисъл. Какви са допълненията, които евентуално ще получа? Питам защото ме е малко страх да не почне да забива с последната версия. Моля нека някой имащ 4gen с последния iOS да даде мнение.

Iphone 7, 128GB, Rose Gold
Iphone 8, 64GB, Space Gray

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Ipod touch 4th gen iOS update въпрос
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2015, 09:25 
supporter
Аватар

Няма да забива ;) само ще зарежда ОС малко по-бавно от преди. Ако е с джейлбрейк в момента, не ъпдейтвай, а направи рестор в дфу режим(гугъл, форум...).

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]