Новини на български

Как може да използвате интерфейс за управление, преведен на български език, да добавите виртуални клавиатури за писане на кирилица. Всичко за превода и локализацията на iPhone, ползването на кирилица в различни приложения и други важни неща за нашите регионални особености.
miron_88

Новини на български

Мнение от miron_88 »

Здравейте! От няколко дена имам iPhone 6s. Това е първият ми продукт на Apple и затова навярно ще се навъртам често тук с някакви въпроси в следващите няколко седмици. Засега искам да попитам при положение, че пребивавам в САЩ как мога да си направя новините да са ми български. На последния ми телефон, който беше с Андроид, може би защото и менюто ми беше на български, приложението за новини при предлагаше такива от България. Сега искам също да е така. Видях в други теми и въпрос относно меню на български, в който за съжаление е отговорено отрицателно, но ако все пак е настъпила някаква промяна и такова е на разположение ще се радвам да споделите как да го настроя. Благодаря предварително!

kawabiker

Re: Новини на български

Мнение от kawabiker »

News работи само в определени държави и България не е от тях, съответно новини на български няма .

Аватар
Alxx
supporter

Re: Новини на български

Мнение от Alxx »

Дръпни си iVestnik от българския стор. Иначе другото е вярно.
"Мисля-значи съществувам"

Публикувай отговор