Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Jailbreak на iPhone 2g
МнениеПубликувано на: 03 Сеп 2019, 22:07 

Здравейте колеги, от одава не бях правил Jailbreak на такъв стар телефон, но сега си купих iPhone 2g 8gb закл. към АТ§Т оператор (от Америка), и искам да го отключа. (Предложете вие най-лесен вариант за отключване, на екрана пише No SIM card installed) Насочил съм се към RedSn0w но да е ънтетърд версия. Това което знам за телефона от старият собственик е че телефона е с 3.0 версия, нищо повече. Моля помагайте от къде да изтегля правилния Redsn0w интетърд , файла за рестор 3.0 версия (мога ли да го ъпгрейдна до 3.1.2 (помня че тя май е най-развита като версия и ъпдейти за айфон 2г?)), BL 3.9 i 4.6 (тотално съм забравил за какво бяха и от къде да се изтеглят , и как функционират), също и инфо ако имате , как беше точно последователността за jailbreak-ване. После като се направи това , ще питам за приложения и ъпдейти през Суdia и тем подобни щуротии... Много ще съм благодарен от помощта ви :) <:-P

Профил  

Заглавие: Re: Jailbreak на iPhone 2g
МнениеПубликувано на: 16 Сеп 2019, 08:37 
Аватар

За да не се занимаваш с глупости и да пускаш хиляди безсмислени теми отиди на сайта на AT&T и си го отключи безплатно. Този телефон можеш да го ползваш единствено за обаждания и за слушане на музика като iPod. Едва ли са останали приложения, които да поддържа. Не ти трябва ни Сидия ни нищо! казвам ти го като човек имащ такъв телефон.

Не оговарям на ЛС написани на латиница, а още по-малко на шльокавица!!!!

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]