Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Как да сложим mp3 за рингтон
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2011, 13:38 

1) Теглите си iRinger. Ето и линк: http://search.data.bg/ready/cf5c9f074dd ... Ringer.exe
2) След инсталацията отваряте и цъквате Import/Computer и избирате песента
3) Цъквате Export в Title пишете как искате да се казва песента на вашия iPhone
4) Цъквате Go!
5) Enjoy!

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2011, 15:52 

Аз пък за себе си открих перфектния начин за ринг тоновете. Естествено AnyRing е чудесна и върши работа но по добрия варианте за мен е :

Правя уточнение ,че iTunes "не ми е в кръвната група" т.е дразни ме това синхронизиране за това предварително съм го изключил и синхронизирам ръчно и избирателно и нищо не ми се е изтрило от телефона - за сега. И все пак , не си сменяме рингтоновете всеки ден нали.
Та за моя метод.
1. ImTOO iPhone Ringtone Maker - чудесна прграма. Дава ви възможност да си избирате точно определено място от песента и време с плазгачи в интерфейса и си ги сеива направо като "m4r". Естествено при стартиране на прослушването ви се отваря онзи iTunes и вкарва ринговете директно в лайбарито, но после ги изтриите от там при мен проблеми няма. Отделно имате възможност да увеличавате самата сила на звука отново чрез плъзгач. Доколко е ефективно не мога да кажа , направил съм си всичките тонове със 150% сила, чувам ги добре. Естестнево при това има предупреждение да не се прекалява с тази екстра заради говорителя на телефона.
2. Според мен най - полезната програма - IFunBox. Отваряте си директорията "Ringtones" и с COPY/PASTE вътре.

Сега не съм на личния ми комп , но ако има заинтересовани по късно ще постна линкче за конвертора.

http://www.megaupload.com/?d=NBF6ODU3

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 08 Ное 2011, 23:55 
Аватар

asen4o0 - Благодаря !!

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 22 Дек 2011, 15:42 

xора пак не става опитах всичко но не иска да ми покаже нищо във рингтон рестартирах го синхронизирах го но нищо меню-то ми го показва но вътре нищо и ако опитам да кача рингтоне качва се но във телефона липсва и във програмата стои едно такова не свети ами като неактивно незнам как точно по добре да го обясня някои някъкви идеи защо може да се получава така?

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 22 Дек 2011, 22:29 
Аватар

Когато го качиш в Тюна, след това трябва да му сложиш "чавка" в рингтон секцията и на устройството.

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Дек 2011, 01:52 

давам му и пак не става свети едно такова мрачно и въобще не ми изкарва и другите рингтонове :(

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 05 Яну 2012, 12:28 

Истегли си AnyRing от сидиа мн е добра им опциа да си теглиш също така директно от интернет мп3ки да си ги изрезваш като ти харесва на теб също така ринг за всеки контакт по отделно и.т.н също ринг тон за SMS и ел поща. <:-P

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 06 Яну 2012, 15:34 

Аз правя стъпка по стъпка качването на рингтон чрез iTunes, но проблема е, че под Device нямам "рингтон", а само "Tones", а като направя каквото трябва, конвертирам , сменя разширението на файла, вляза в iTunes-File-Add new file to library и не ми се появява файла в tones на Device, т.е. няма какво да синхронизирам..

Едит: Пробвах и с iRinger, правя си да е по-малко от 30 сек, конвертира си програмата, накрая я експортвам, казва ми, че я има и в iTunes също, но я няма :) Аз ли съм кърък или нещо не правя както трябва.. :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 06 Яну 2012, 20:35 

moloko как синхронизираш ръчно? Аз като включа телефона към компа и пусна i-tunes той започва да се синхронизира автоматично

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 07 Яну 2012, 01:47 

Оправих си проблема.. зарязах iTunes и всякакви такива дяволи и си сложих UnlimTones от Cydia и край! От там директно си слушаш онлайн рингтона, ако ти харесва си го теглиш - автоматично си отива където трябва и го виждаш в Settings - Sounds. Има опция да си направиш къстъм рингтон, има и опция да си ресторнеш рингтоните, които си теглил.. Рай! Майната му на iTunes! :)=)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 07 Яну 2012, 22:49 

Колеги добър вечер.Приятелката ми се шамароса един 4S и естествено кой на топа на устата-аз.Проблемът е следният: Конвертираме през iTunes, всичко точно, преименуваме файла, както си му е реда.До тук всичко е на 6.И тук идва проблемът.В iTunes при откачен телефон се появява само раздел Tones.Закачваме телефонът, както си му е реда, в iTunes в таб-а Tones си седи мелодията.Пробвам с влачене до телефона от таб-а Tones-НЕ!Пробвам с влачене от директорията в която се намира файла в iTunes и таб-а където е iPhone-a пак греда.На курсора на мишката излиза червено забранително знакче и не дава.Синхронизация-пак не.Няма рингтон на телефона и това си е.Направо ми стопи нервичките в рамките на един час, докато се опитвам да пробвам вариантите.Забравих да спомена, че Ringtones НЕ се появява при закачен телефон.Единствено Tones, където предполагам трябва да отиде мелодията.Още по-лошото е, че там няма никаква активност с който и да е бутон на мишката-нито import, sync или нещо което да е от полза.Едно голямо НИЩО!Аз ли бъркам някъде или да? ?:-/ Помягайте, че драмата е голяма.

p.s.iTunes е версия 10.5.2.11.

ГОТОВО-справих се.М@мка му и прасе.Успяхме-просто някой трябваше да цъкне на кутийката за синхронизация на тоновете.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 20 Яну 2012, 14:13 

Към RestInPease.БЛАГОДАРЯ МНОГО!Това беше най-изчерпателното обяснение и най-резултатното.След толкова ровене и четене в нета.Благодарение на теб успях.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 20 Яну 2012, 17:10 

Колеги ето ви още един лек и безавариен начин да си слагате какъвто си искате звук и музика за рингтон. Както знаете рингтоновете на iPhona не са в mp3 или wav, а в m4r формат. За да преобразувам ползвам много лесната и "one click" програма Aiseesoft iPhone ringtone maker, с която можеш дори са отрежеш дадена част от звуковия файл.
http://www.aiseesoft.com/iphone-ringtone-maker.html
След това можеш директно от нея да пейстнеш рингтона в телефона в папката с рингтонове или както правя аз - пействам си го през i-FunBox-a. :) До сега проблем не съм видял. :) [:) [:) [:)

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Яну 2012, 11:20 
Аватар

Много полезни отговори :) Благодаря
Имам и един въпрос :) А рингтон за съобщение възможно ли е да се сложи ? Извинявам се ако има вече отговор ако е задаван преди , но аз не го открих. O:-)

Някой добър човечец ще ми отговори ли :) Благодаря . ?:-/ O:-)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 29 Яну 2012, 16:06 

От къде може да се вземе ключ за Aiseesoft iPhone ringtone maker?

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 09 Фев 2012, 11:46 
Аватар

Направих което трябваше да направя в iRinger и сега ... Ако може да ми обясните по - подробно .... C:-)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012, 00:50 

Нищо не става!Качих рингтона в iTunes в папка Tones, защото няма ringtones.Всичко както беше описано но като му дам синхронизация изобщо не се качва на телефона!Не бих се занимавал с него ....но е на жена ми!Аз имам тел. с Андроид и там нещата стават без никакви трудности!Ако някой знае как да се качи рингтон от iTunes на iPhone 4, ще съм благодарен да сподели!Аз вече се занимавам 4 часа и нищо не става! =:)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012, 20:06 

Боже, каква простотия било!
След като рингтона е готов и е в Tones на iTunes Се щтраква върху устройството-/Ivan's iPhone/например, и излиза хоризонтално меню в горната част на таблицата на iTunes, от там трябва да се избере Tones, и след това да се маркира рингтона който сме си направили преди.След това се натиска синхронизация и рингтона е в телефона! :B

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 29 Фев 2012, 17:52 

Добре де,аз ли съм тъпа???? Правя всичко включително и това, което stiv_g сподели, но пак нищо не става. Виждам си тона в itunes, но не и в телефона....

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 05 Мар 2012, 23:45 

аз също правя всичко.... sync от tones и освен че ми изчезва всичката музика която съм си качвал и клипове , не ми се качва песничката за рингтоне

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 01 Апр 2012, 01:37 

правя всичко по вашите инструкции пробвах с почти всичките програми за които казахте ....... давам да се синхронизира чакам 2минути и ми излиза това The ipone ¨iphone¨could not be synced because the sync session failed to start какво трябва да значи това моля помогнете :((

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 03 Апр 2012, 16:26 

Може би, цял след обед се опитвах да си сложа един ринг-тон, но уви . И в крайна сметка каквото и да направя-който и от начините да избера ми казва, че неможе да ми копира ринг-тон-а , защото не бил намерен, моля за помощ !? http://dox.bg/files/dw?a=90d52a534a

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 03 Апр 2012, 16:39 

Хвани го с мишката и го завлачи върху името на устройството в левия панел.

Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Апр 2012, 00:52 

аз успях ... [-o< нооо качеството е много кофти ии не мога да разбера от каде идва проблема.. :-/

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 07 Апр 2012, 21:29 

И това опитах - влачене и това не се получава. Пускам файл-а и абсолютно нищо не се получава. Синхронизирам всичко както е описано по методите. Просто нямам идея защо не става. Вече си мисля, че е от телефона.... Ако някой има още някаква идея какво може да е сподели. iPhon-a ми е първата генерация - 4GB , много е стар ли, вече започнах глупости да мисля, за да намеря решение....... ?:-/

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 114 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]