Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: WhatsApp Messenger
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2009, 06:42 

Изображение Изображение

WhatsApp Messenger позволява изпращането и получаването на Push съобщения до друг iPhone през 3G/EDGE/Wi-Fi.

Преимущества:
- съобщенията са безплатни (плащате единствено за трафика, ако ползвате 3G/EDGE);

- може да изпращате видео, аудио, гласови бележки (изпращането им изисква ответната страна също да има инсталиран WhatsApp Messenger);

- не се изисква регистрация и потребителско име (програмата ползва телефонните номера от адресната книга);

- не е нужно да добавяте познатите си към списък с контакти - програмата автоматично ще добави всичките ви познати, ползващи приложението, стига да имате телефоните им в адресната си книга);

- ако не сте на линия (телефонът ви е изключен, изключили сте 3G/EDGE/Wi-Fi или Push Notifications), програмата ще запише входящите съобщения и вие ще ги получите при следващото й пускане;

- подобно на чат-програмите имате възможност да виждате моментния статус на познатите си - дали са офлайн, заети или на линия, както и да бъдете известявани при промяна на техния статус;

- програмата ви уведомява, когато съобщението е прието от получателя;

- възможност за добавяне на потребителски звуци за известяване;

- възможност за вкл./изкл. на предварителния преглед при получаване на съобщение.

ИЗТЕГЛИ

Профил  

Заглавие: Re: WhatsApp Messenger
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 06:05 

Update v2.5.10

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 14:51 

Някой да каже как е програмта, ако я е използвал ?:-/

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2010, 15:08 

Защо просто не я пробваш и да прецениш сам за себе си? На мен например ми върши работа, затова съм си я купил. Има налични версии и за Блекбери, т.е. може да комуникирате и с притежатели на тези смартфони.

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 14:56 

Някой пробвал ли я е на джейлнат iphone 4 с 4.2.1? На мен веднага ми се затваря като я пусна.

В страницата им намерих това:
My iPhone is jailbroken and WhatsApp crashes when I first run it.

This must be because you have the Net.-Local Number Format package installed from Cydia. This package seems to break the standard iPhone APIs which our application depends on. Simply delete this package and re-install it after WhatsApp is configured and running on your iPhone. Another, and much simpler, solution is to clear the country code field, enter your phone number and select your country code before continuing.

Ама нещо не се получават нещата дори и след махането на този пакет.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 15:01 

За купена или к***ната версия говорим? Ако е второто, пробвай с друга версия.

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 15:11 

Стана с 2.5.10, мерси.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 16:27 

Хмм, сега пък не иска да прати активационнен код. На един приятел веднага му го прати. И двамата сме с 2.5.10 и jailbroken. b-(

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 16:29 

С ФЗ или ФО?

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2011, 16:56 

ФО. Писах на съпорта и ми пратиха номер, на който да пратя смс. Сега е пушка :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 27 Фев 2011, 14:29 

Здравейте, ако някой има опит, моля да сподели. Приложението го ползвам, но когато си седи в бекграунд и получа съобщение, не ме известява. Чак когато я пусна тогава ми излизат всичките съобщения писани до мен. Някой имал ли е такъв проблем. С версия 4.2.1 съм и с последна версия на Whatsapp закупена от Store-a.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 06 Мар 2011, 18:30 

И при мен е така .. уж инсталвах и преинсталвах PushDoctor-а .. ама пак ядец... трябва да вляза в програмата за да получа съобщенията...

ПС: Оправих го аз оказа се че е от интернета ... просто Wi-Fi-я в нас губи обхват .. и за това.. като отидох на друг Wi-fi всичко вървеше както трябва B-)

Последна промяна Delpiero на 07 Мар 2011, 00:04, променена общо 1 път

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 10 Мар 2011, 19:31 

Програмата е супер,вчера си я дръпнах от AppStore.След като я инсталирах автоматично ми дойдоха няколко контакти от указателя които имат и те Messenger-а.Писах с един приятел който се оказа че е с Нокиа и той има същото приложение.Въпроса ми е следния:Мой приятел е с BlackBerry има си стандартния messenger,но не можем да установим контакт.Трябва ли да има и той WhatsApp Messenger за да имаме връзка помежду си ...Ако може да стане със стандартния си негов как става ... :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 10 Мар 2011, 22:30 
Аватар

Трябва да има Whatsapp задължително.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 11 Мар 2011, 10:54 

Да, това е много голяма истина, за да си пишете и 2-мата по една и съща програма, най-доброто решение е да я имате и 2-мата тази програма! :)

Все пак някой ако може да даде на гореописания проблем с notifications ще е страхотно!

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2011, 11:53 

Здравейте искам да задам един въпрос относно програмката. Значи ако ми се наложи да излеза в чужбина и нямам wifi а съм с оператора на съответната държава,как да изкл програмата понеже тя е винаги connected...и като получавам съобщения ще ми ги таксува...

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2011, 12:42 
Аватар

просто си спри Data Roaming (а за по-сигурно и 3G и Cellular Data Network от Settings/General/Network :)

JaiLbreAk RuleZzzz

Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2011, 19:25 

Благодаря ти, само Cellular Data ми е вкл в момента, иначе другите са ми на Off. Пускам 3G само когато използвам нет...
Иначе като гледам програмата ако е вкл си мисля че не дърпа пари, мисля че взима пари само за пратени/получени данни или се бъркам ?:-/

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 23 Апр 2011, 10:04 
Аватар

Здравейте,ако може новия ъпдейт 2.6.4 мисля беше,ще съм благодарен :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 10 Май 2011, 09:21 
Аватар

Здравейте,става дума за айфон 3Г 4.2.1 с 05.12.01 ФЗ,на който тази програма не работи както се казва,в по -горните постове мернах същия проблем,но явно никой не взе мнение по това.Просто когато пишат и не се получава,трябва да влезеш в програмата и тогава получаваш текста.Струва ми се понеже е с 05.12.01 и за това е този прблем.Докато с моя 3ГС просто се получава на секундата и при изключен мултитаск.А на 3Г и мултитаск пускам,работи програмата малко и после спира да получава.Инсталирах от сидия push и никво развитие.Мисля,че не става за този вариант на 3Г,но ако има мнение и препоръки,ще съм благодарен.
Поздрави!

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 10 Май 2011, 16:59 

kkokko_75 написа:
Здравейте,става дума за айфон 3Г 4.2.1 с 05.12.01 ФЗ,на който тази програма не работи както се казва,в по -горните постове мернах същия проблем,но явно никой не взе мнение по това.Просто когато пишат и не се получава,трябва да влезеш в програмата и тогава получаваш текста.Струва ми се понеже е с 05.12.01 и за това е този прблем.Докато с моя 3ГС просто се получава на секундата и при изключен мултитаск.А на 3Г и мултитаск пускам,работи програмата малко и после спира да получава.Инсталирах от сидия push и никво развитие.Мисля,че не става за този вариант на 3Г,но ако има мнение и препоръки,ще съм благодарен.
Поздрави!

За този проблем именно аз писах и нямаше отговор и решение. Аз съм с 3GS, а от скоро с 4-ка и проблема е същия за съжаление. Whatsappa се дискънектва няколко минути след като влезе в бекграунд режим. Много досаден проблем

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 10 Май 2011, 23:48 
Аватар

Skyline написа:
kkokko_75 написа:
Поздрави!

За този проблем именно аз писах и нямаше отговор и решение. Аз съм с 3GS, а от скоро с 4-ка и проблема е същия за съжаление. Whatsappa се дискънектва няколко минути след като влезе в бекграунд режим. Много досаден проблем

Ами за 3ГС от опита знам,че при мен работи,при жена ми също няма проблем...един колега също и той е с 3ГС и с него няма проблем...само с 3Г е този проблем при мене.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 19 Юни 2011, 22:26 

Хора , как да спра програмата когато телефона ми е включен, защото не искам по всяко едно време да получавам съобщения.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 20 Юни 2011, 00:37 

Ами спри й известяванията от Settings->Notifications.

Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Юни 2011, 21:01 

victor11 написа:
Ами спри й известяванията от Settings->Notifications.

аз не искам да спра само известяването , а и да получавам въобще съобщения , защото ми излиза на дисплея и ми пречи като пиша от телефона. За това искам да я спирам, ама не знам как.

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]