Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Некоректен търговец на Apple Аксесоари-реплики.
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2018, 18:18 

Пиша следващите няколко изречение с цел да Ви предпазя от безумно наглите gsmdnes.com подвизаващи се под името MOBILE OFFICE в emag.bg, сайта им е gsmdnes.com
Прителката ми си поръча кейс за нейния iphone 8 от тях, в случая кейсчето което поръча е за 7, но това няма значение тъй като са съвместими.
Вместо оригинален кейс произведен от Apple, какъвто трябваше да получим според описанието в Емаг пристигна китайска имитация струваща не повече от $5 в китайските сайтове. Пробвах да напиша ревю за да предпазя следващите евентуални клиенти, но ревюто ми беше изтрито и автоматично на негово място се появи положително интервю написано уж през Август 2017 а преди това нямаше никакви ревюта за този продукт в сайта...Очевидно така познатите ни Емаг.БГ в последно време не подбират изобщо партньорите си, напротив подкрепят измамници като премахват напълно реални ревюта написани от клиент закупил въпросния продукт. Ето така се прави бизнес по български, така се продава китайско менте с над 10лв надценка над оригинала! В случай, че желаете да си закупите оригинални аксесоари на Apple в България внимавайте с избора на сайт защото очевидно Емаг вече не е безопасно място от което можеш да пазаруваш без да мислиш дали ще получиш оригинал или реплика!
В случай, че модераторите сметнат поста за неуместен могат да го преместят или изтрият :)
Благодаря за вниманието :)

Изображение

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Некоректен търговец на Apple Аксесоари-реплики.
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2018, 23:37 
supporter
Аватар

Емаг никога не е бил "сигурен магазин". Румънски амбулантни търгаши, които са си преместили сергията в интернет. Скъпа стока се купува от проверен източник, а такива в България има и се знаят. Дали там ще ти харесат цените - въпрос на вкус.

П.С. За твоя случай има КЗП. Там се пишат жалби, не "отзиви" при измамника.

Профил  

МнениеПубликувано на: 16 Яну 2018, 19:28 

Alxx написа:
Емаг никога не е бил "сигурен магазин". Румънски амбулантни търгаши, които са си преместили сергията в интернет. Скъпа стока се купува от проверен източник, а такива в България има и се знаят. Дали там ще ти харесат цените - въпрос на вкус.

П.С. За твоя случай има КЗП. Там се пишат жалби, не "отзиви" при измамника.

Пусната е жалба до КЗП...
Ако не ме устройваха цените щях да си поръчам реплика от Китай, както виждате на снимката репликата предлагана като оригинална от въпросния търговец дори е с 10лв по-скъпа от оригинала в официалните магазини, просто само там имаха наличен този цвят в БГ и затова поръчах...
Целта на поста е да предпазя следващите евентуални жертви :)

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 17 Яну 2018, 09:09 
supporter
Аватар

Ясна ми е идеята и браво. Аз лично от емаг съм си купувал само чаршафи и то на черен петък :), за друго не бих си помислил.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]