Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: теми за Iphone 5s
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2016, 19:22 

Здравейте,

Купих на жената един Iphone 5S и взе, че ми хареса и на мен... Не съм ползвал никакъв Ihone до момента...

Взех и за мен, горе долу се оправям, базовите приложения, които ползвам съм инсталирал. Да обаче имам проблем с екрана, от лявата страна има една жълтеникава ивица (не я видях като купувах телефона) Вижда се само на бял фон. Да, но бял "фон" пори ползването на телефона колкото искаш. Тръгна да набирам - бял фон...

Искам да сменя темата на телефона с "черна", само дето се оказва, че няма как да се случи...

Моля да ме насочите какво трябва да направя. Поразгледах темите, но са стари. Явно са и за "хакнати" телефони.

Къде да намеря как да "хакна" телефона ? В момента е с IOS 10.1.1. Не съм сигурен и дали е възможно. От настройките има опция за обръщане на цветовете - това е и ефекта, който ми трябва. Проблема е обаче, че даже и в "камерата" цветовете са на обратно, така че няма да ми е от полза.

Моля да ме насочите от къде да започна с четенето :) С преинсталирането и "хакване" на андроид не съм имал проблем, така че и тук ще се справя, само трябва малко да ми помогнете..

Благодаря предварително на отговорилите.

Лоупейпъри съм сложил, но все ми изкача "бял" екран от някъде и много ме дразни.

Искам да екрана да бъде като на телефона в статията :x
http://www.redmondpie.com/ios-10-code-r ... reenshots/

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]