iOS 10 - Форум iPhone в България

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 178 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: iOS 10
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2017, 19:07 

и след този ъпдейт същата работа е при мен , както и при телефона на жена ми. Яко Лагване на менюто, но взех да се бъзикам тези дни със всякакви телефони и открих че не го прави на 6-ца с по-голямата памет. На SE пак с по-голяма памет пак го няма. 64-ки. Но и забелязах че го прави на 7-ца с 32гб. Е само веднъж - два пъти , не като при мен постоянно , но все пак откривам някаква закономерност.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 09 Апр 2017, 00:36 

Открих проблемът за Лага в менюто и то съвсем случайно. Спря след като изключих опцията за приближаване на горния край на екрана след двойно почукване (Rеаchability). Включих я и я изключих няколко пъти и всеки път започваше и спираше отново. Пробвах и на жена ми на телефона и при нея се случи същото. Явно и затова СЕ-то не го прави - Защото я няма изобщо тази опция.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 14 Апр 2017, 21:58 

При мен ъпдейта мина ОК. Но току що приятелка се обади, че ъпдейта не се заредил докрай и изкарва екран с кабела и айтюнс. Опитвала рестор, но айтюнс не разпознава телефона. Утре ще го гледам и аз като голям камък, дано го оправим. Та внимавайте с този ъпдейт.

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 178 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]