Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Iphone 7 - въпрос относно батерия
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 11:55 
Аватар

Колеги, взех Iphone 7 (32 Gb) от приятел. Телефона визуално е като нов, с гаранция 2 години Виваком.

Купен е декември 2016, ползван декември и януари и прибран. Аз го вземам сега, при активацията се ъпдейтна и странното е, че в Battery Health показва 85 %.

Това нормално ли е? Дали сега като го заредя няколко пъти ще се пооправи тази статистика?

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: Iphone 7 - въпрос относно батерия
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 12:18 
Аватар

Не, няма да се оправи статистиката. Само с чисто нова батерия ще е наред. Струва 59 лв. в оторизирания сервиз на Apple: http://creativecenter.bg/сервиз-и-поддръжка/
Моята 7-ца (128GB) съм я купувал в началото на октомври 2016-та - в статистиката ми излиза 91% здраве, т.е. 9% износване за 1 година и 9 месеца, а за да е 85% здраве не ми се мисли какво ли е правил през периода от година и половина в твоя случай като имаш предвид, че аз ползвам 7-цата интензивно така да се каже.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 12:37 
Аватар

centur написа:
Не, няма да се оправи статистиката. Само с чисто нова батерия ще е наред. Струва 59 лв. в оторизирания сервиз на Apple: http://creativecenter.bg/сервиз-и-поддръжка/
Моята 7-ца (128GB) съм я купувал в началото на октомври 2016-та - в статистиката ми излиза 91% здраве, т.е. 9% износване за 1 година и 9 месеца, а за да е 85% здраве не ми се мисли какво ли е правил през периода от година и половина в твоя случай като имаш предвид, че аз ползвам 7-цата интензивно така да се каже.

Ясно благодаря. А като ги отварят креатив има ли отзиви читаво ли работят и ги затварят после?

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 13:09 
Аватар

Нямам представа. Все пак щом са оторизирани от Apple значи си вършат работата както трябва, а не през пръсти.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 15:15 

mirost1 написа:
Колеги, взех Iphone 7 (32 Gb) от приятел. Телефона визуално е като нов, с гаранция 2 години Виваком.

Купен е декември 2016, ползван декември и януари и прибран. Аз го вземам сега, при активацията се ъпдейтна и странното е, че в Battery Health показва 85 %.

Това нормално ли е? Дали сега като го заредя няколко пъти ще се пооправи тази статистика?

А реално колко ти изкарва батерията?Един ден ако ти държи карай си с нея, за сега.

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 15:45 
Аватар

fuji написа:
mirost1 написа:

А реално колко ти изкарва батерията?Един ден ако ти държи карай си с нея, за сега.

Реално 2 дни си изкарва, аз го сравнявам с предишния ми телефон - Iphone SE, може би една идея по-малко ми кара

Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: 02 Юли 2018, 20:13 

Зареждай и си го ползвай със здраве!

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]