Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: autohide bar
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2018, 17:50 

Здравейте, приятели!
от няколко дена съм с Айфон и не мога да се стърпя да не изкажа възхищението си от въпросната техника!!! Но това е друга тема.
Днес ви пиша с една молба. Като цяло разучих всичко по телефона доста бързо и без никакви трудности. Но има едно нещо което ме дразни леко. При използването на Сафари, отдолу има един бар, който е с бутони за нова страница, отметки, и две стрелки за преминаване назад или напред. Та този бар, лента, е направена настроена на autohide режим. Това значи че аз като си скролвам тя се скрива. И когатоо искам да я използвам, тя не е там, а трябва да скролнеш обратно в посока нагоре, за да се покаже и чак след това да се възползваш от функциите и. Което не е болка за умиране но си е дразнещо. Та моят въпрос към вас е - може ли да се заклчи този аутохайд и тя да си стои там неподвижна за да мога да я използвам когато си реша ?
Благодаря предварително, бих се радвал на малко помощ!

Профил Изпрати  

Заглавие: Re: autohide bar
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2018, 00:08 
Аватар

Здравейте,

не е нужно да скролвате в обратна посока, за да излезе лентата обратно, а може само да цъкнете веднъж, там където ( Нормално ) си стои тази лента и тя ще изскочи!

Според мен няма такава функция, защото според мен само при Вас това е "проблем", а и като цяло това си е софтуерна работа.

Поздрави :) ;)

Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]