Покупка на Macbook - Air или Pro

Това е мястото за обсъждане на всичко свързано с компютрите на Apple - MacBook Air, Macbook Pro, Mac Mini, iMаc, Mac Pro, а също така и за операционанта система Apple OS X...
Post Reply
KpucTuaH

Покупка на Macbook - Air или Pro

Post by KpucTuaH »

Здравейте, колеги. Престои ми покупката на Macbook, реших и аз да вляза в семейството на качествените продукти - горд собственик съм на iPhone 6S от около 2 години и съм много доволен от качеството на телефона.
Идва вече и за смяна на лаптопа, та съм в дилема кое да си взема - Macbook Air or Macbook Pro. Бюджета, с който разполагам е около 2500-2700 лева. Лаптопа, ще се използва предимно за работа, основно за онлайн магазин, та ще бъде свързано с браузване на много страници, като средно достигам до 30-40 таба на Google Chrome + използването на 7-8 екстеншъна към него.
Програми като Photoshop, Corel Draw или Autocad няма да използвам. Моля за съвет и мнение, кое според вас, ще е по-подходящия модел, никога до сега не съм притежавал Macbook и не съм компетентен в тази област.
Благодаря ви за отделеното време и внимание.

gorgior

Re: Покупка на Macbook - Air или Pro

Post by gorgior »

Pro-то си е pro! Няма по-добро. Air-a e горе долу като iPad с клавиатура. Предимство е , че е по-лек за носене. След като ще даваш толкова пари вземи си про-то!
iPhone 2G 8GB FW 3.1.3 JB
iPhone 3GS 32GB Neverlock FW 6.1.3 JB
iPhone 4 32GB Neverlock FW 7.0.6. JB
Не оговарям на ЛС написани на латиница, а още по-малко на шльокавица!!!!

kawabiker

Post by kawabiker »

Еее това за Air-а е малко прекалено ...
Откакто съм с Air не искам да пипна Pro- тегне та кине, а само видеото му по-добро .

Krastanov

Post by Krastanov »

Macbook Air не е предназначен за сериозна работа.Идеята при него е да замести напълно и пълноценно един айпад и нищо повече.Едно предложение от мен, но не ви се вписва в бюджета и бих предложил да съберете още пари и да вземете нещо което си заслужава.
https://www.novmak.com/t/apple-macbookp ... klaviatura

kawabiker

Post by kawabiker »

А това го каза като специалист, като потребител на МБП или МБА , или просто "си чел във някой чужд форум " :O)

linkmystica

Post by linkmystica »

Мисля, че Pro е правилният избор

Post Reply